information

kontakt-

Tom Lindfors
Sales,
Helsingfors
Roni Alsabti
Sales, Stockholm
Mikael Haapola
Sales,
Uleåborg
Essi Pyykkönen
HR Manager,
Helsingfors
Agnieszka Figas-Qvintus
HR Coordinator,
Helsingfors
Mira Kiviniemi
Controller, Uleåborg
Vitalii Polianskyi
HR Planning Manager, Helsingfors
Laura Vesala
Executive Assistant,
Uleåborg
Konsta Lioutkovski
CEO,
Uleåborg
Damian Wojcik
HR Director,
Helsingfors
Mariusz Bogusz
Site Manager, Uleåborg
Tom Lindfors
Sales,
Helsingfors
Roni Alsabti
Sales, Stockholm
Mikael Haapola
Sales,
Uleåborg
Damian Wojcik
HR Director,
Helsingfors
Konsta Lioutkovski
CEO,
Uleåborg
Essi Pyykkönen
HR Manager,
Helsingfors
Mira Kiviniemi
Controller, Uleåborg
Agnieszka Figas-Qvintus
HR Coordinator,
Helsingfors
Vitalii Polianskyi
HR Planning Manager, Helsingfors
Laura Vesala
Executive Assistant,
Uleåborg
Essi Pyykkönen
HR MANAGER,
HELSINGFORS, finland
+358 40 136 5621
essi@nordarmering.se
Essi Pyykkönen ansvarar för administrativa och HR-avdelningar. Essi tar hand om anställningsförhållandena, förtydliganden för myndigheter, administrativa frågor och bistår vid fakturering och lönehantering vid behov.
Tom Lindfors
sales, Helsingfors, finland
+358 50 060 6856
tom@nordraudoitus.fi
Tom Lindfors ansvarar för försäljningen runt om i Sverige. Tom tar hand om anbuden och är kontaktperson för projektet från början tills projektet är klart.
Roni Alsabti
Sales, Stockholm
+46 70 569 14 55
roni@nordarmering.se
Roni Alsabti ansvarar för försäljningen runt om i Sverige. Roni tar hand om anbuden och är kontaktperson för projektet från början tills projektet är klart. Dessutom administrerar Roni boendena och är kontaktperson för administrativa frågor.
Mira Kiviniemi
Controller, uleåborg, finland
+358 41 314 7790
mira@nordraudoitus.fi
Mira Kiviniemi tar hand om Nord Armering Ab:s administration. Mira ansvarar för ekonomin och om det är några frågor eller frågor kring fakturering kan du kontakta Mira så hjälper hon dig att reda ut ärendet.
Laura Vesala
EXECUTIVE ASSISTANT, uleåborg, finland
+358 40 758 1540
laura@nordraudoitus.fi
Laura Vesalas hjälper till med lönehantering, fakturering och redovisning. Dessutom hjälper Laura till med administrativa frågor.
Vitalii Polianskyi
HR PLANNING MANAGER, Helsingfors, finland
+358 40 169 7436
vitalii@nordraudoitus.fi
Vitalii Polianskyi ansvarar för planering av arbetarteamen till byggarbetsplatser i Sverige. Dessutom tar Vitalii hand om anställningsförhållandena.
Agnieszka Figas-Qvintus
Hr COORDINATOR, Helsingfors, finland
+358 40 014 9764
aga@nordraudoitus.fi
Agnieszka Figas-Qvintus är första kontaktperson för Nord Armering Abs anställda. Hon ansvarar för semesterplanering och organiserar boenden för de anställda. Dessutom assisterar Agnieszka HR-avdelningen.
Konsta Lioutkovski
CEO, uleåborg, finland
+358 40 517 9058
konsta@nordraudoitus.fi
Konsta Lioutkovski är bolagets CEO och han ansvarar för anbuden och kontrakten. Konsta är också företagens Nord Raudoitus Oys och Nord Works Oys CEO.
Damian Wojcik
HR DIRECTOR, helsingfors, finland
+358 40 153 1448
damian@nordraudoitus.fi
Damian Wojcik ansvarar för rekryteringen och är en länk mellan anställda och byggarbetsplatser.
Mariusz Bogusz
SITE MANAGER
+358 40 153 1408
mariusz@nordraudoitus.fi
Mariusz Bogusz är platschef i Finland och Sverige och han är en länk mellan de anställda och byggarbetsplatserna. Mariusz ansvarar för byggarbetsfrågorna.
Mikael Haapola
sales, uleåborg, finland
+358 40 196 6072
mikael@nordraudoitus.fi
Mikael Haapola ansvarar för försäljningen runt om i Sverige. Mikael tar hand om anbuden och är kontaktperson för projektet från början tills projektet är klart.
Arisa Dedic
Sales, malmö
+46 73 500 82 16
arisa@nordarmering.se
Arisa Dedic ansvarar för försäljningen runt om i Sverige. Arisa tar hand om anbuden och är kontaktperson för projektet från början tills projektet är klart.
Justyna Ostrowicka
HR & Recruitment Specialist, Stockholm
+46 76 344 23 57
justyna@nordraudoitus.fi
Justyna Ostrowicka ansvarar för planering av arbetarteamen till byggarbetsplatser i Sverige. Dessutom tar Justyna hand om anställningsförhållandena och rekrytering.

Rautionkatu 14 A, 90400 Oulu, finland

Sulkapolku 9 A, 00370 Helsinki, finland